ADRES : HAMİDİYE MAH. BİLEK SOK. NO:6/A KAĞITHANE / İSTANBUL | TELEFON: +90 212 295 49 73 - +90 212 321 20 40 | E-MAIL : info@ayisigiegitim.com

Ayışığı Okul Donanımları, Sınıf, Okul
Burası Eğitim Donanımlarının, Sanatla Buluştuğu Yer, Hoşgeldiniz

Ayışığı Laboratuar Sistemleri eğitim araçları ve ofis mobilyaları ile anaokulundan üniversiteye değin eğitim ortamlarının çağın gerektirdiği araç,gereç ve donatılarla deneyimli ve verimli bir eğitim olanağını tüm eğitim kurumlarına sağlar.
 

Dünya standartlarına uygun üretim ve tasarımlarıyla ülkemizdeki eğitim seviyesini yükseklere taşıma gayretiyle tüm yenilikleri Dünya ile eş zamanlı takip etmekteyiz. Kağıthane'deki modern tasarım ve üretim merkezimizde profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız.
 

Ayışığı Eğitim Gereçleri;müşteri memnuniyetini ön planda tutar,kaliteli ve ergonomik ürünler tasarlayarak sağlıklı bir eğitimin inşa edilmesine olanak tanır. Satış sonrası destek ekibimiz;sorunlarınıza her zaman pratik çözümler üretir. Daima kalite ve zamanında teslim temel felsefemizdir. Eğitim kurumlarının sorunlarını yakinen biliyoruz ve eğitimcilerimize sorunsuz projeler sunmayı görev addediyoruz. Tüm beklentilerinize en uygun fiyat ve en üstün hizmeti ulaştırma gayretindeyiz. 
 

Ayışığı Eğitim Gereçleri; T.C. yasalarına uygun,TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001, ISO 4001, ISO 18001 Kalite Yönetim belgeleri yönergelerine uygun üretim,satış ve satış sonrası hizmetlerini garanti eder. Uluslararası eğitim sertifikalarına uygun çalışan şirketimiz Dünya'nın her yerine eğitim gereçleri üretme hedefindedir.